Nabídka kancelářského nábytku

Nabízíme rychlé a spolehlivé vybavení Vaší kanceláře nábytkem předních českých výrobců kancelářského nábytku.
Vypracování návrhu a vizualizace v počítači je samozřejmostí.

Kancelářský nábytek HOBIS

titulka HOBIS

Kancelářský nábytek HOBIS Vám nabízí rychlé a spolehlivé vybavení Vaší kanceláře. Připraveny pro Vás jsou psací stoly a jednací stoly ve třech typových řadách, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, recepce, kancelářské kuchyňky a široká paleta doplňků.

Kancelářský nábytek HOBIS má certifikaci hygienické nezávadnosti, certifikát mechanických zkoušek a jako první v ČR získal certifikát „ekologicky šetrný výrobek“ v sekci kancelářský nábytek.

Široká paleta typových řad a barevných dezénů, velká skladová zásoba a hustá síť obchodních partnerů jsou předpokladem pro rychlé a spolehlivé vybavení Vaší kanceláře kancelářským nábytkem HOBIS.

Odkazy: Katalog Hobis | Ceník Hobis 2018 | Ceník židle |
Web: www.hobis.cz


Kancelářský nábytek EXNER

titulka EXNER

Posledních 20 let je značka EXNER synonymem pro vysoce kvalitní kancelářský nábytek s osobitým designem. O kvalitě produktů vyráběných pomocí nejmodernějších technologií svědčí nejen mnohá ocenění, v posledních letech pravidelně udělována na různých veletrzích, ale zejména řady spokojených zákazníků nejen v České republice a na Slovensku, ale i v mnoha dalších zemích Evropy.

Díky šíři sortimentu a variabilitě jednotlivých prvků je kancelářský nábytek EXNER ideální pro vybavení kancelářských prostor všech úrovní, od referentských pracovišť až po reprezentativní manažerské kanceláře. Poskytuje komplexní řešení interiérového vybavení pracovišť, a to jak pracovního místa pro jednotlivce, tak i sdružených pracovišť ve velkoprostorových kancelářích. Důraz je kladen na efektivní propojení funkčnosti, účelnosti každého detailu a nadčasového designu.

Odkazy: Katalog Exner 2014 | Ceník Exner 2014 | Vzorník materiálů | Web: www.exner.cz